Konta bankowe, konta osobiste, konta firmowe - wszystko w jednym miejscuRachunek osobisty, rachunek firmowy - złóż wniosek online

Konta osobiste      Konta dla firm      Konta dla młodzieży      Lokaty bankowe    

 


 

 

 

 


»   Konta osobiste


»   Konta firmowe


»   Konta młodzieżowe


»   Lokaty


 

 

 

 

 


»   Karty kredytowe


»   Fundusze inwestycyjne


»   Kredyty


»   Pożyczki


 

 

 

 


»   Kontakt


 

 

Jeśli interesuje Cię wymiana linków,

skontaktuj się z nami: linki(at)pox.pl

 

 

Linki do ciekawych stron:

 • Jaki bank internetowy - Porównanie banków internetowych w Polsce - poznaj tanie konto internetowe w mbanku, inteligo, db net. Porównaj opłaty i prowizje za konta bankowe.

 • Cybernetyczna Przystań

  Rozrywka przydatne serwisy i informacje.
  Znajdziesz tutaj: radio i tv internetowe, multiwyszukiwarki, e-kartki, tła na strony www, gry flash, test szybkości łącza, dane whois i ip, newsy, generator bannerów, ogólno tematyczne forum dyskusyjne oraz wiele innych atrakcji.
  Zapraszamy do zapisania się na forum.

 • Projektowanie Stron

 • Suplementy Diety

 • Windykacja należności

 

 

 

Na co zwracać uwagę przy wyborze konta bankowego?

a) Opłata za otworzenie konta.

Zakładanie konta jest z reguły bezpłatne, zdarzają sie jednak banki, które pobierają taką jednorazową opłatę.

b) Opłaty za prowadzenie konta

Opłaty za prowadzenie rachunku kształtują się, w zależności od banku, oferowanych usług i rodzaju konta, od 0 PLN (darmowe prowadzenie) do nawet 200 i więcej PLN

c) Obsługa przez internet

Koszt obsługi może być wyższy, jeżeli zdecydujemy się obsługiwać konto przez internet. Koszt ten jednak warto jest ponieść. Często ta usługa jest wliczona w cenę prowadzenia rachunku, może być również bezpłatna.

d) Koszty przelewów

Koszt przelewu jest uzależniony od tego czy wykonujemy go przez internet, czy przez telefon, czy w placówce banku, waha się on od 0,50 gr do 5 zł.

e) koszty wydania kart bankowych

Koszt wydania karty może również być różny, zwłaszcza za wydanie każdej kolejnej karty.

Ponadto przy wyborze banku warto zwrócić uwagę na współpracę naszego banku z innymi bankami, sieć placówek i bankomatów oraz koszty związane z opłatami za wypłatę z banku, opłata za wpłatę w banku, opłata za wyciągi bankowe, opłata za wydanie zaświadczenia o stanie konta, opłata za zamknięcie konta.

Banki są instytucjami, które podobnie jak normalni przedsiębiorcy muszą zarabiać, więc w takim czy innym wymiarze zawsze zostanie od nas pobrana opłata. Po stronie przedsiębiorcy leży jedynie wybranie takiego banku, w którym te opłaty będą jak najmniejsze. 

 

 

 

Nasz Portal Finansowy to produkty finansowe on-line: konta osobiste, konta młodzieżowe, lokaty, konta firmowe, karty kredytowe, kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsumpcyjne, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty dla firm, fundusze inwestycyjne, emerytury, windykacja należności. Nasz portal to produkty finansowe oferowane przez najlepsze banki internetowe i instytucje finansowe takie jak: mBank, Inteligo, Multibank, Deutsche Bank, GE Bank Mieszkaniowy, Lukas Bank, Nordea, Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK), Raiffeisen Bank, Fortis Bank, Polskie Towarzystwo Finansowe (PTF), PKO Bank Polski (PKO BP), Krajowy Rejestr Długów (KRD).

 

Home

Copyright © 2004. All rights reserved.
Revised: 16 marca 2011 .